HAKKIMIZDA

Mir Mimarlık

KURUMSAL

Türkiye ve Ortadoğu'da mimari tasarım, proje ve uygulamaları konusunda hizmet veren şirketimiz sektörde yarattığı çağdaş ve fonksiyonel mekânlarla markalaşma sürecinde önemli adımlar atarak öne çıkan projeleri hayata geçirmiştir. Mir Mimarlık, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar ve bu tasarımlara özgün yapılarıyla kaliteli, estetik, çağdaş ve ergonomik çevreler yaratmaya özen gösterir.

Tasarımın bilgi birikimi ve yaratıcılık gerektiği düşüncesiyle hareket eden Mir Mimarlık, dekorasyonda doğru malzemenin seçilmesi, geniş mimar kadrosuyla tasarımın başarılı bir şekilde mekanda hayat bulması ve gerçek danışmanlık hizmetiyle beklentilere sağlıklı yanıt verilmesiyle yaşanacak mekanlar oluşturulabilir düşüncesini temel felsefe edinmiştir. Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan Mir Mimarlık, fiyat ve süre avantajıyla da sektördeki firmalardan ayrımaktadır.

Kurumsal yapısıyla çağdaş ve yeniliklere açık kadrosuyla birçok projeye üstün hizmet anlayışıyla imza atan Mir Mimarlık, çalıştığı projeler üzerinde titizlikle davranıp zamanında teslim ve üst düzey işçilikle ayrıcalığını korumaya devam ettirmektedir. Değişen müşteri talepleri ve gelişen teknolojiyle müşterilerine en hızlı şekilde çözüm sunum şirketimiz modern çağımızın gelişmelerini sürekli takip ederek değişimlere anında uyum sağlıyor.

MİSYONUMUZ

Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız proje aşamasından uygulama sürecine kadar her aşamada etkin ve verimli çalışmasıyla her zaman en iyi çözümü sunmayı kendine bir misyon olarak benimsemiştir. Bu nedenle mimari çalışmaların tüm ayrıntılarını modern çizim ve çağdaş tasarımlarla zenginleştiren firmamız her zaman sektörde bir adım önde olmayı başardı.

Mir İnşaat ve Mimarlık Dekorasyon müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarıyla zevklerine yönelik fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak mimari, iç mimari, tasarım ve uygulama alanında beklentilere sağlıklı cevap vermeyi kendine misyon edindi. Her zaman müşterilerinin memnuniyetine odaklanan firmamız mimari disiplinden kopmadan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştirerek ferah ve çağdaş mekânlar yaratmaya devam ediyor.

Bu nedenle günümüzün değişen tasarım anlayışıyla bütünleşen firmamız yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak daima işlevsel ve genç kalan tasarımlar üretiyor.

VİZYONUMUZ

Tasarımları bilimsel temeller üzerinde şekillendirerek farklı projelerde üretim yapmak. Çalışmalarımızı mimarlık ve planlama disipliniyle buluşturarak kentsel tasarım alanında yoğunlaşmak.

Yaşayan mekânlar oluşturarak hayatın değişen yönlerine uyum sağlayan ve sürekli işlevsel projelere imza atmak.

PROJELER

TOP